Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page
Anaissa

Mnie też sie podoba ... ma coś w sobie. Może dlatego własnie że wygląda normalnie. Bez sztuczności jak wiekszosc gwiazd Hollywood

maxns

Ma ładną twarz i niestety koszmarną figurę. Szczerze jej współczuję, nie wyobrażam sobie w tym wieku wyglądać jak 13 latka.

użytkownik usunięty
maxns

myślę podobnie, a co do figury? ==" żeby wszyscy byli tacy sami świat byłby nudny

użytkownik usunięty
Anaissa

dla mnie to ona jest aseksualna. Być może dlatego, że wciąż wygląda jak czternastolatka.

Takie dorosłe dziecko, dla mnie tyle w temacie.

Niektórzy lubią czternastolatki.........

użytkownik usunięty

poczytaj sobie co znaczy być aseksualnym...

Anaissa

ee dla mnie brzydka, jej brwi są za bardzo widoczne i miała bardzo umięśniony brzuch w 'pułapce' i taka blada. Wolę jessicę albę, ona jest ładna

sugartown

widzę masz bardzo wysokie wymagania względem kobiet, a to nie do końca dobrze.

sugartown

jesteś chłopak czy dziewczyna ?

Anaissa

Lol, gdy czytam te opinie - tylko uśmiecham się. Sami koneserzy tutaj siedzą. Dziewczyna bardzo piękna, nie rozumiem jak można napisać, że jest brzydka. W głowę się puknijcie. ; )

Troublesome

dokładnie... Ellen jest śliczna - taka dziewczyna z sąsiedztwa.

Anaissa

jak dla mnie Ellen to idealny typ urody :)

Anaissa

nie jest sztuczna , mi taki typ urody odpowiada , taka laska na całe życie a nie sztuczna lala ;]

Anaissa

jak teraz oglądam w telewizji te wszystkie reklamy promujące "Zakochani w Rzymie" to właśnie ona, a nie Penelope Cruz przykuła moją uwagę. Narzekacie, że wygląda jak nastolatka. Myślę, że za 10-20 lat byście dziękowali Bogu za taką urodę swojej partnerki :D Bo wtedy prawdopodobnie mając 35-40 lat wyglądałaby o 10 mniej ;)

Flisak

100% racji. Śliczna dziewczyna. Cudo jak dla mnie

Eccles

Zgadzam się. Dla mnie ideał kobiety :)

Anaissa

też uważam, że jest prześliczna:)

Anaissa

Oszałamiająco piękna, kto tego nie docenia, to ma plebejski, rustykalny gust. Alba...khm, khm, to zwykła latynoska wieśniaczka.

Rolandsinger

Racja 100%

Anaissa

Ona jest śliczna! Szarpałbym jak Reksio szynkę.

Anaissa

Brzydka ??? Ona jest cudowna!!! Śliczna! Ma taką delikatna ,szlachetna urodę.
Nie jakaś sztuczna Barbie.
Ellen jest prawdziwym pięknem.

Anaissa

Bardzo ładnie jej w grzywce :)

Anaissa

Śliczna buzia i całkowicie aseksualne ciało.

Anaissa

Jest cudowna.

Anaissa

Zgadzam się z Tobą. Jest bardzo śliczna. Naturalnie piękna. Dla mnie bomba nie z tej ziemi :D

Anaissa

Jest jedną z najładniejszych kobiet w branży aktorskiej; według mnie dorównuję ale nie przebija tylko Karen Gillan kocham je obie

Anaissa

Ładna i ciepła dziewczyna, połączenie naturalnej urody i talentu sprawia, że naprawdę miło się na nią patrzy.

madz20

"Świetne" zdjęcie główne jej dali...

Anaissa

Faktycznie niezbyt korzystne :-/...
W sieci jest wiele zdjęć, na których Ellen wygląda bardzo ładnie, więc chyba wstawienie takiego zdjęcia jest przejawem złośliwości.

Anaissa

Jak dla mnie straszna paskuda.

Anaissa

Zapewne juz niedlugo straci ta urode gdy sie przerobi na faceta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones