PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109268}

Napoleon Wybuchowiec

Napoleon Dynamite
6,5 13 461
ocen
6,5 10 1 13461
6,8 12
ocen krytyków
Napoleon Wybuchowiec
powrót do forum filmu Napoleon Wybuchowiec

na kurzej fermie w postaci ogromnej szklanicy i 20-tu wbitych do niej jaj :)))

ocenił(a) film na 9
coffeeshop

ferma rządzi skrajna selekcja niedojebania

bolszewik

6$? 1$ za godzine.

ocenił(a) film na 10
coffeeshop

Rzut kotletem Kip-a w twarz Napoleona oraz rzecz jasna Rex Kwon Do i piękny braterski liść.

ocenił(a) film na 10
coffeeshop

taniec na wyborach byl dobry , fajne ruchy mial koles

ocenił(a) film na 9
coffeeshop

nie, taniec był mega - niezaprzeczalnie najlepsza scena z filmu

użytkownik usunięty
pons

przyznaje taniec jest mega!!! Oto link dla zainteresowanych : http://www.youtube.com/watch?v=ZYv1o9k71S0 Pozdrawiam :)

poczatek filmu. zapytany o dzieciaka, co dzis odjebie, przywiazuje pamperka do nitki i wyrzuca przez okno. druga scena, to pedro i jego "latajacy" rower hahaha

użytkownik usunięty
coffeeshop

Scena, w ktorej Napoleon testuje smak mleka od różnych krów.

ocenił(a) film na 8
coffeeshop

Najlepsza scena jak wujek rico daje kolesiowi miske żeby sprubował ją rozerwać hahahaha

ocenił(a) film na 9
coffeeshop

Najlepsza scena jak Napoleon testuje rower Pedra i scena gdy Napoleon przepycha się z Kipem (po czym następuje plaskacz) :D

ocenił(a) film na 9
coffeeshop

wehikuł czasu. zabiła mnie ta scena :)

ocenił(a) film na 7
Kelpie

zdecydowanie jak dostaje plaska z kotleta w twarz tak jak pisze CaRo...

ocenił(a) film na 9
Przemas630

dorzuce przemowe pedra (figurki swietych i spelnienie wildest dreams), dwukrotne spojrzenie "wtf?" tego blondasa, no i film Rico

ocenił(a) film na 8
druid_3

WSZYSTKIE sceny z udziałem "sceptycznego" blondasa są zajebiście śmieszne. Ta sama mina w każdej scenie.

ocenił(a) film na 7
coffeeshop

Mnie rozwaliło kilka scen. Dobre było jak Pedro nagle zrobiło się gorąco i jego reakcja na to xD Albo jak kuzyni Pedro podjechali z Napoleonem pod dom tego faceta a ten się zapytał: Co to stoi na moim podjeżdzie ? A ci latynosi zaczęli akurat skakać tym swoim Lowriderem xD I utwór "Forever Young" na dyskotece, he he mocno wsiowe to było xD Albo jak Kip powiedział że kupił sobie wehikuł czasu z Internetu xD No i oczywiście taniec Napoleona xD

ocenił(a) film na 7
3DE

No i ten iście mistrzowski tekst Kipa - "Napoleon, nie bądż zazdrosny o to że cały dzień czatuję sobie z panienkami.
Poza tym oboje wiemy że zostanę zapaśnikiem" xD

ocenił(a) film na 7
3DE

Albo to jak Napoleon spytał się Pedra jak zamierza przekonać tę laskę do pójścia z nim na zabawę.
A Pedro na to że da jej tort albo "coś takiego" xD

ocenił(a) film na 10
3DE

najlepsze w tym bylo to, ze pedro powiedzial "build her a cake" (zbuduje jej ciasto) zamiasat "make..." polskie napisy krazace po necie nie uwzgledniaja slabej angielszczyzny pedra

ocenił(a) film na 9
coffeeshop

Jeszcze parę dobrych momentów:
- LaFawnduh (laska poznana na czasie) wysiada z autobusu i idzie do Kipa
- Trisha skromnie stoi gdzieś na pustkowiu i rozmawia z Napoleonem o ulotce, którą dał jej jego wuj (chodzi o powiększenie biustu)
- Wujek Rico i Napoleon robią zakupy. Przy kasie wujek mówi mu, żeby Napoleon odłożył chipsy i wziął pampersy dla siebie i dla brata xD i to spojrzenie kasjerki ;>

Ps. Scena po napisach, czyli ślub Kipa i jego lubej ;)

ocenił(a) film na 7
sylar_217

Mnie rozwaliło jak bracik Napoleona się żenił :D reakcja krewnych (braci?) LaFawnduh jak wypowiadała sakramentalne tak :D

ocenił(a) film na 7
coffeeshop

Mnie rozniosła scena z tym rysunkiem z zaproszenia na bal zdecydowanie najlepsza :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones