PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109268}

Napoleon Wybuchowiec

Napoleon Dynamite
6,5 13 474
oceny
6,5 10 1 13474
6,8 12
ocen krytyków
Napoleon Wybuchowiec
powrót do forum filmu Napoleon Wybuchowiec

Anemiczny do bólu

ocenił(a) film na 5

Gdy oglądałem film nie raz nie dwa nie trzy wzdychałem z zażenowania jak ten blondasek na sali. Film jest z pogranicza odrzutków szkolnych i też takie osoby się pewnie nim zachwycają. To nie jest nonkonformistyczne pogranicze, to jest coś gorszego... to jest upośledzenie umysłowe :) Główny bohater to potoczny debil, który jest anemiczny do bólu oraz któremu buzia się nie zamyka... jedynie na końcu włącza mu się groove... Film dziwny, egzotyczny, ale z pewnością nie jest wybitny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kryszti

Ja cie nie obrażam, skoro to jedyna twoja argumentacja ad personam to wybacz... ale spier********* mi z ekranu, bo dzisiaj nie ma humoru na dyskusje z osobami twojego pokroju.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kryszti

Humor ma swoje odmiany, ten akurat mnie nie bawi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kryszti

polecam "breakfast club" lub "reality bites" w temacie szkolnym, dorastania... generalnie preferuje w czarnym humorze pokroju monty python.

ocenił(a) film na 9
McCoval

Nigdy bym nie nazwał Monthy Pythona czarnym humorem to zwykła satyra, czarny humor to martwica mózgu czy Jabłka Adama czy wysoko ocenione przez ciebie cztery pokoje... w sumie niepotrzebnie wywołuję dyskusję ale nie jestem w stanie pojać kim są ludzie którym się ten film nie podoba

ocenił(a) film na 5
kryszti

Monty Python to kolebka czarnego humoru... no cóż, chyba się nie porozumiemy.

ocenił(a) film na 9
McCoval

Lubię Monthy Phytona w miarę ale to taka lekka ironia , typowy angielski humor, nie spotkałem się z podejściem że to czarny humor. Więc chyba rzeczywiście nie masz dystansu do świata skoro nazywasz czarnym humorem pretensjonalną , flegmatyczną, absurdalną ironię... w sumie nieważne, cała ta dyskusja jest jałowa ale to ja ją rozpoczełem, dla mnie od początku było jasne że się z tobą nie porozumiem, ale chciałem wiedzieć kim są ludzie którymi nie podoba się napoleon

ocenił(a) film na 5
kryszti

Skecz w zakładzie pogrzebowym nie epatuje wcale czarnym humorem...

ocenił(a) film na 9
McCoval

Nie pamiętam tego skeczu ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę. W sumie nic do tego nie mam że nazywasz to czarnym humorem,ja większość horrorów traktuje jako komedie

ocenił(a) film na 9
McCoval

Może dlatego cię nie bawi bo po części krytykuje i wyśmiewa takich ludzi jak ty?

ocenił(a) film na 5
kryszti

Zbyt posunięta psychoanaliza. Mam się bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 9
McCoval

W sumie prawda jest taka że nie mam o tobie pojęcia i piszę głupoty, po prostu twój post przekracza moją percepcję, oceniając cię na podstawie tego co piszesz mógłbym cię zaszufladkować jako próżnego płytkiego człowieka który myśli o sobie że jest inteligentniejszy niż jest w rzeczywistości i że istnieje coś takiego ja normalność,że są ludzie lepsi i gorsi i że ty zaliczasz się do tych lepszych... ale w sumie to ch*j go wie kim jesteś może i masz sztywne pretensjonalne poczucie humoru ale kilka filmów które masz wysoko ocenione i ja lubię... po prostu różne ludzie różne gusta i pryzmat przez który ocenia się film, ja tam zawsze lubiłem takich aspołecznych odmieńców i gardziłem wielkim szkolnymi gwiazdami bez krzty intelektu i to właśnie tych popularnych obłudnych idiotów bez własnej tożsamości dążących do blichtru obraza ten film, a jak wiadomo oni mają się najlepiej bo myślenie nie zaprząta im głowy

ocenił(a) film na 5
kryszti

Uważam się raczej za nonkonformistę, gardzę tłumem i gwiazdami... ale ten film jakoś mnie nie przekonał, wręcz obrzydził.

ocenił(a) film na 9
McCoval

Może obrzydził cię bo cię podświadomie obrażał, może uważasz się za jeszcze bardziej apatycznego upośledzonego debila tylko nie chcesz sam się do tego przyznać? Tak se strzelam, a moją pseudodiagnozą jest że po prostu jesteś sztywniakiem bez dystansu do świata i siebie i to jest najbardziej chyba prawdopodobne

ocenił(a) film na 5
kryszti

Dobra, nie chce mi się z tobą już gadać. Bredzisz, gdyż prawdopodobnie sam jesteś "Napoleonem....."

ocenił(a) film na 9
McCoval

A ty bredzisz z niewiadomego powodu, nie mogę cię rozkminić... pod wielona względami owszem jestem napoleonem,wolę być sobą niż być lubianym z tym że ja nigdy nie dałbym się gnębić, a z ciebie zapewne taki nonkonformista jak z koziej dupy traktor

użytkownik usunięty
McCoval

po prostu nie czujesz tego humoru!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones