PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495614}

Świąteczne psiaki

Santa Buddies
6,5 1 971
ocen
6,5 10 1 1971
Świąteczne psiaki
powrót do forum filmu Świąteczne psiaki

Z całą pewością przypadnie im do gustu. Poza tym uczy i bawi - jest całkiem sporo zabawnych momentów. "Świąteczne psiaki" to całkiem dobry prezent dla dziecka.
Grupa docelowa: 6 - 14 lat
Starsi mogą być już za dojrzali na ten film, ale to w końcu film dla dzieci.
Ja daje ocenę 6/10 ale dzieciaki z pewnością dałyby 7 - 8.

Kacper_1984

Masz oczywiście prawo mieć takie zdanie, ale ja, choć za dzieciaka się nie uważam to obejrzałem ten film niemal od początku do samego końca.
To naprawdę poruszający i wzruszający film [sam uroniłem na nim niejedną łezkę ;)], a zaperwniam - dzieciakiem już nie jestem :)
Ja tam daję 8, albo i nawet 9 choć wiekowo to żadne ze mnie dziecko :)

ocenił(a) film na 2
Kacper_1984

Aż mi głupio bo jestem tutaj jedynym któremu się nie podobało...ale skoro dorośli też oceniają to ja również to zrobię...może bym "....psiakom" popuścił ale doskonale wiem że są filmy które podobają się i dzieciom i dorosłym jednakowo..ten taki nie jest...moralizowanie i infantylizm nad wyrost do tego stopnia zaszły mi za skórę że trudno było wytrzymać do końca...wchodzę tutaj a tu 7,5 i brak negatywnych opinii...wow...chyba tylko się cieszyć że nikt nie doznał tego co ja z tym "dziełem".

ocenił(a) film na 10
Kacper_1984

No co ty. Ja mam 26 lat, a wzruszył mnie niesamowicie i podobał mi się obłędnie no i oczywiście nie obyło się bez ryczenia pod koniec ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones